Garážová vrata

Sekční garážová Ryzí vrata patří mezi nejoblíbenější produkt ve své kategorii. Pro své užitkové vlastnosti, velký výběr variant panelu a doplňků jsou vhodným řešením pro individuální požadavky zákazníka. Na výrobu vrat používáme špičkové komponenty od renomovaných dodavatelů splňující kritéria evropských norem s označením CE zaručující vysokou kvalitu finálního výrobku. Pl᚝ť sekce tvoří galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem. Konstrukci tvoří galvanizovaná ocel povrchově upravená
pozinkováním.

ryzi-vrata-popis

5 designů garážových vrat pro Váš výběr:

ryzi-vrata-designy

U provedení CLASSIC má lamela celou svou nedělenou výšku. U provedení ACTUAL je povrch lamely rozdělen opticky prolisem na čtyři dílky. U provedení FINAL je povrch lamely rozdělen opticky prolisem na dvě poloviny. U provedení LUXURY se jedná o tzv. mikroprofil – lamela je po celé ploše proužkovaná střídavě matným a lesklým proužkem. U provedení RUSTICAL se jedná o speciální kazetové lamely s hlubokým prolisem. Povrch lamely RUSTICAL je narozdíl od ostatních lamel s povrchovou úpravou “Woodgrain” (plastické dřevo). V případě, že si nejste jisti, který povrch bude vhodný v kombinaci například s plastovými okny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného designu a odstínu.

ryzi-vrata-detail-panelu

Integrované dveře do garážových vrat

ryzi-vrata-dvere

Vnitřní rozměr integrovaných dveří je 80 x 190 cm, práh má výšku 90 mm. Dveře jsou standardně osazeny klikou se zámkem, hliníkový rám stříbrné barvy je možné za příplatek lakovat do odstínů dle vzorníku RAL. Přechodové dveře je možné osadit do vrat s min. výškou 2100 mm, doporučuje se osadit dveře uprostřed vrat. Dveře je možné osadit i podle požadavků zákazníka, min. však 500 mm od bočního okraje vrat.

ryzi-vrata-dvere-2